درب های ضد سرقت

درب های ضد سرقت عایق صدا و حرارت در برابر آتش تا ۴ ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد می باشند. از دیگر مزایای این درب ها می توان به مقاومت در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت و مقاومت حداکثری نسبت به رنگ پلی استر اشاره کرد که هر مشتری را قانع می کند تا یکی از آن ها را خریداری کند. این درب ها در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی نیز مستحکم هستند و علاوه بر این که منزل شما را از ورود سارقان محافظت می کنند. به خاطر وجود پشم سنگ نسوز در درون آن، ضدحریق هم هستند. علاوه بر این، با تزریق مواد ویژه ای در لایه میانی این درب ها شبکه ای مستحکم با مقاومتی فولادی ایجاد می شود که آنها را ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد رطوبت می کند.


درب های لابی ساختمانی

امروزه استفاده از درب های لابی جهت ورودی اصلی ساختمان ها یکی از موارد مهم ساخت و ساز میباشد . درب ورودی لابی به درب هایی گفته میشود که برای ورودی اصلی ساختمان ها استفاده شده و معمولا به صورت درب لابی 3 لنگه ساخته میشوند که 2 لنگه ثابت و شیشه خور و لنگه اصلی بازشو میباشند . درب ورودی لابی با چهارچوب و به صورت یک تکه میباشد . در مورد 2 لنگه ثابت شیشه خور نیز باید اشاره داشت شیشه ها تماما به صورت 3 جداره ، برنزکاری شده و دکوراتیو میباشند بدین معنا که درب لابی 3 لنگه و با شیشه های برنزکاری شده 3 جداره ساخته میشوند . ضمنا درب ورودی لابی میتواند به صورت چوبی یا ترکیبی از چوب و فلز یا به عبارتی درب ورودی لابی ضد سرقت یا درب لابی فلزی یا درب لابی 3 لنگه شیشه خور ضد سرقت باشد .


کمد دیواری

کمد بطور کلی شامل سازه ای است که برای نگهداری وسایل مختلف مانند لباس ، رختخواب ، کفش و غیره استفاده میشود . کمدها از نظر موقعیت قرار گیری به کمد قابل حمل و کمد دیواری تقسیم میشوند . کمد تکی معمولا جهت نگهداری لباس کاربرد دارد . البته کمد جاکفشی و یا کمد ویترینی هم موارد استفاده خاص خود را دارند . کمد دیواری برای آپارتمانها یک موهبت است چون فضای داخل اطاق اشغال نمیشود و ضمنا ارتفاع آن تا سقف اطاق است که به همین منظور به دو قسمت پایین و کتیبه تقسیم میشود . ارتفاع قسمت پایین معمولا 200 سانتیمتر است که متناسب با نیاز کاربر تقسیم بندی میشود . این تقسیم بندی معمولا با نئوپان ساده و یا mdfانجام میشود . در تهران معمولا بصورت سنتی ، برای کمد دیواری چارچوب فلزی نصب میکنند که این قضیه به دوران قبل از درب mdfبر میگردد . دربهای پرس شده ( مراجعه به پست درب چوبی ) با ضخامت 3.5 سانتیمتر روی این چارچوبها سوار میشوند .


درب های ضد آب ABS

درب خام به شیوه ی معمول با فریم چوبی و شبکه تقویت شده نئوپان در داخل و دو لایه نئوپان به ضخامت 5 میلی متر در طرفین ساخته می شود. به علت ضد آب بودن غالبا برای سرویس های بهداشتی استفاده می شود اما این درب ها برای اطاق و حتی در بعضی مواردجهت درب ورودی نیز با طراحی خاص به کار می رود. دربها وچهارچوب های تهیه شده از پلی وود ماهیتی 100% ضدآب دارد ساختار درب ضد آب به صورت یکپارچه بوده وبا بهره گیری از فرآیند اکسترود پلی وود درقالب های مخصوص تولید می شود.درب های ضد آب شامل : اتاقی ،سالن پذیرایی ،راهروها وسرویس های بهداشتی وموارد دیگر در قالبهای تک لنگه ،یک ونیم لنگه ودولنگه درابعاد مختلف وبا روکش های رنگی متنوع و بدون روکش (به صورت خام با قابلیت رنگ پذیری باروشهای مختلف ) وطرح نامحدود CNC وطبق سفارش مشتریان تولید می شود . یکی از شاخص ترین مزیت های دربهای ضد آب نصب واجرای درب وچهارچوب همزمان می باشد. همچنین درب (ضد آب ) وچهارچوب ازیک رنگ ومواد اولیه بوده وزیبایی قابل توجهی را به همراه خواهد آورد.


چهار چوب

چهار چوب های فلزی این مجموعه از ورق 2 کره ای با جای قفل و جای لولای پانچ شده تشکیل و به صورت پرس برکی می باشد. این مجموعه ظرفیت تولید انواع مدل چهار چوب با کف (پهنا) 8 الی 30 را دارا می باشد. همچنین چهار چوب های چوبی این مجموعه تمام چوبی روسی با مدل های مختلف می باشد. کلیه چهارچوب های تولیدی میتواند به صورت خام یا به صورت پوشش توسط رنگ پودری الکترواستاتیک با پایه رزین اپوکسی پلی استر ارائه شود که با این پوشش ، پوسیدگی چهارچوب فلزی به حداقل رسیده و عمر مفید آن افزایش میابد و همچنین چهارچوب فلزی با رنگ پودری الکترواستاتیک تنوع رنکی بالا و همچنین رنگ بندی فانتزی دارد .

parallax background

با ما تماس بگیرید :


02155100783

09121899218